Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Kurzy Poradce pro výživu

On- line

Lektor kurzu
Martin Jelínek


7.5.2018
AKCE
možnost splátek

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Vlastní webovou stránku (1.2.18)

Již využívám
(6079 hlasů)

 

Uvažuji o pořízení
(4205 hlasů)

 

Nevím jak využít
(4184 hlasů)

 

Nechci používat
(4161 hlasů)

 
12345... 14

Články


09.04.2018 - Kozí mléko

Odborníci na výživu označili kozí mléko za naprosto jedinečný zdroj více než 200 zdraví prospěšných látek.Neexistuje u nás jiný druh běžně používaného mléka s tak jedinečným, bohatým a vyváženým složením.

více

14.02.2018 - Jak se zbavit zlozviku

Zlozvyky, které během života získáme se pro nás po určité době stávají nepříjemnými.
K jejich úplnému potlačení se lze dostat postupným pravidelným omezováním, které je klíčem k posilování naší vůle.

více

18.01.2018 - Tloustnutí

V posledních letech obezita dospělých lidí stoupá pomaleji než u dospívající populace. Počet lidí s nadváhou se mezi jednotlivými zeměmi liší, ale nadváha a obezita jsou celosvětovým problémem.
Ti kteří se rozhodnou s obezitou bojovat, si své úsilí sami sabotují a postupují tak, že po každém kroku vpřed se vrátí o dva kroky nazpátek.

více

21.07.2017 - Ochrana před UV zářením

Chránit se před slunečním zářením je povinnost, bez ohledu na počasí. Zdaleka totiž nejde „jen“ o estetické záležitosti. Nedostatečná ochrana před ultrafialovým zářením může vyústit i v rakovinu kůže a dokonce její nejagresivnější formu, melanom. Jenže jak si vybrat ten nejlepší produkt?

více

04.02.2016 - Bolest nepříjemná záležitost nebo rádce


Bolest má především obranný a varovný charakter. Chrání organizmus před zraněním a poškozením. Bez bolesti nevíte, že je něco v nepořádku a že s tím máte něco dělat.

více

11.04.2015 - Hubnutí a DNA

Test DNA odhalí Vaše genetické predispozice a poskytne klíč k vytvoření co nejúčinnějšího plánu na snížení Vaší hmotnosti.

více

05.01.2015 - Potravinová vláknina

Matou vás názvy jako rozpustná, nerozpustná a potravinová vláknina? Buďte v klidu, nejste totiž jediní. V tomto článku odhalíme roli vlákniny ve zdravém životním stylu.

více

11.10.2014 - Vlašské ořechy

Vlašský ořech, je výtečná pochoutka s léčivými vlastnostmi. V evropské medicíně patří k drogám kromě jader rovněž list a oplodí. Listy se sbírají v červnu, slupky a nezralé plody v červenci a srpnu a zralé plody během září.

více

26.08.2014 - Naučte děti zdravě jíst


Potřebujete, aby dítko neprotestovalo, kdykoli se mu snažíte k jídlu nabídnout jogurt nebo ovoce - zkrátka cokoli zdravého. Je třeba obrnit se trpělivostí, vše neustále vysvětlovat a zkoušet a zkoušet. Vaše odměna ale bude stát za to.

více
12345... 14
Bohatý Čech, finanční gramotnost Doporučujeme přečíst
Body book
Body book

Kniha je rádce, s jehož pomocí můžete prožít dlouhý, šťastný a hlavně zdravý život. Cameron Diaz vysvětluje jak docílit toho, aby se člověk cítil co nejlépe.


všechny knížky
Zajímavé stánky www.zenyprozdravi.cz

Jeden z hlavních důvodů tohoto projektu je pomoci ženám cítit se skvěle.

Aktuality Objevte životodárnou sílu zeleného ječmene

18.04.2018 - Zelený ječmen má historii starou skoro jako lidstvo samo. V dávných dobách se podával jako prostředek k zocelení, urychlení hojení a k obnově fyzických sil. V současné "přetechnizované" době dochází k znovuobjevení účinků zeleného ječmene. Ideální je zelený ječmen pěstovaný v bio kvalitě.                       celý článek


všechny aktuality