Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Combi protein

Protein
s enzimi a vlákninou

VELKÁ SLEVA

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Jakou prezentaci preferujete (4.5.18)

vlastní webová stránka
(3015 hlasů)

 

záznam v katalogu
(2541 hlasů)

 

odborné články
(2538 hlasů)

 

reklamní sdělení
(2581 hlasů)

 

rozesílání emailů
(2528 hlasů)

 

osobní jednání
(2517 hlasů)

 
12345... 14

Články


15.06.2018 - Ohrožuje nás dehydratace?

Do jaké míry jsme ohroženi dehydratací, jak se projevuje a hrozí spíš dospělým nebo dětem? S dehydratací, neboli odvodněním se setkáváme nejčastěji v letním období. Dochází k ní např. ve spojitosti s cestovatelskými průjmy, nebo také jako důsledek zvracení při úpalu či úžehu.

více

13.06.2018 - Srovnání jednotlivých druhů mlék

Podívejme se na zastoupení jednotlivých nutričních složek v kravském mléce a jeho možných alternativ, kterými mohou být kozí a ovčí mléko.

více

31.05.2018 - Historické a současné využití kozího mléka

Kozí mléko lze využít v mnoha směrech. Velmi hojné je využití kozího mléka jako přísady do celé řady kosmetických výrobků. Neméně významně se uplatňuje v lidské výživě, a to jak ve formě přímé konzumace, nebo ve formě mléčných výrobků.

více

09.04.2018 - Kozí mléko

Odborníci na výživu označili kozí mléko za naprosto jedinečný zdroj více než 200 zdraví prospěšných látek.Neexistuje u nás jiný druh běžně používaného mléka s tak jedinečným, bohatým a vyváženým složením.

více

14.02.2018 - Jak se zbavit zlozviku

Zlozvyky, které během života získáme se pro nás po určité době stávají nepříjemnými.
K jejich úplnému potlačení se lze dostat postupným pravidelným omezováním, které je klíčem k posilování naší vůle.

více

18.01.2018 - Tloustnutí

V posledních letech obezita dospělých lidí stoupá pomaleji než u dospívající populace. Počet lidí s nadváhou se mezi jednotlivými zeměmi liší, ale nadváha a obezita jsou celosvětovým problémem.
Ti kteří se rozhodnou s obezitou bojovat, si své úsilí sami sabotují a postupují tak, že po každém kroku vpřed se vrátí o dva kroky nazpátek.

více

21.07.2017 - Ochrana před UV zářením

Chránit se před slunečním zářením je povinnost, bez ohledu na počasí. Zdaleka totiž nejde „jen“ o estetické záležitosti. Nedostatečná ochrana před ultrafialovým zářením může vyústit i v rakovinu kůže a dokonce její nejagresivnější formu, melanom. Jenže jak si vybrat ten nejlepší produkt?

více

04.02.2016 - Bolest nepříjemná záležitost nebo rádce


Bolest má především obranný a varovný charakter. Chrání organizmus před zraněním a poškozením. Bez bolesti nevíte, že je něco v nepořádku a že s tím máte něco dělat.

více

11.04.2015 - Hubnutí a DNA

Test DNA odhalí Vaše genetické predispozice a poskytne klíč k vytvoření co nejúčinnějšího plánu na snížení Vaší hmotnosti.

více
12345... 14
Bohatý Čech, finanční gramotnost Doporučujeme přečíst
Moučný mozek
Moučný mozek

Kniha poskytuje čtenáři praktické návody, jak krok za krokem přejít na nový způsob života a stravování. Sacharidy škodí našemu mentálnímu zdraví!


všechny knížky
Zajímavé stánky www.zenyprozdravi.cz

Jeden z hlavních důvodů tohoto projektu je pomoci ženám cítit se skvěle.

Aktuality Aby vztah vydržel

11.07.2018 - Chcete žít ve spokojeném svazku dlouhá léta? Pak o svou lásku musíte pečovat, protože nic není zadarmo. Myslet si, že bude mezi vámi a vaším partnerem všechno super a dokonalé bez společného přičinění, je naivní.                       celý článek


všechny aktuality