Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Poradce pro výživu

Rekvalifikační kurz

Akreditovaný MŠMT

11. 3. 2018

v Praze

Je veden odborníky a
praktiky ve svém oboru

Metody výuky
Přednášky
Samostudium
Praxe

PŘIHLÁŠKA


Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Vlastní webovou stránku (1.2.18)

Již využívám
(1204 hlasů)

 

Uvažuji o pořízení
(1144 hlasů)

 

Nevím jak využít
(1151 hlasů)

 

Nechci používat
(1157 hlasů)

 
12345... 14

Články


14.02.2018 - Jak se zbavit zlozviku

Zlozvyky, které během života získáme se pro nás po určité době stávají nepříjemnými.
K jejich úplnému potlačení se lze dostat postupným pravidelným omezováním, které je klíčem k posilování naší vůle.

více

18.01.2018 - Tloustnutí

V posledních letech obezita dospělých lidí stoupá pomaleji než u dospívající populace. Počet lidí s nadváhou se mezi jednotlivými zeměmi liší, ale nadváha a obezita jsou celosvětovým problémem.
Ti kteří se rozhodnou s obezitou bojovat, si své úsilí sami sabotují a postupují tak, že po každém kroku vpřed se vrátí o dva kroky nazpátek.

více

21.07.2017 - Ochrana před UV zářením

Chránit se před slunečním zářením je povinnost, bez ohledu na počasí. Zdaleka totiž nejde „jen“ o estetické záležitosti. Nedostatečná ochrana před ultrafialovým zářením může vyústit i v rakovinu kůže a dokonce její nejagresivnější formu, melanom. Jenže jak si vybrat ten nejlepší produkt?

více

10.11.2016 - Zázvor jako přírodní všelék

Zázvor je považován za přírodní všelék a přisuzuje se mu i schopnost odbourávat rakovinné buňky. Stojí za to jej vyzkoušet, i když někomu může být jeho užívání nepříjemné pro jeho výraznou chuť a silné aroma.

více

13.10.2016 - Mohou ochránit kůži doplňky stravy

Kůže je největší tělesný orgán , který je velmi zranitelný. Různé stavy pokožky mohou signalizovat jak vážný problém v organismu, tak třeba nedostatek některých vitamínů a látek důležitých pro správnou stavbu pokožky. Pojďme se seznámit alespoň s nejzákladnějšími stavy.

více

27.09.2016 - Také vás trápí bolesti kloubů

Pokud vás trápí bolesti kloubů při začátku pohybu nebo při zátěži, zaznamenáte otoky, omezení hybnosti, tuhnutí kloubů, praskání v kloubech, nebo to, že kloub ztrácí původní tvar pak se může jednat o nemoc chrupavek, které jsou okolo kloubů.

více

06.09.2016 - Důvody, proč užívat doplňky stravy

Dodržovat dennodenně zdravou stravu s vysokým obsahem živin je náročné jak na čas, tak na peněženku. A stále bohužel nemáte jistotu, že jste všechny důležité látky získali v dostatečné míře a kvalitě. Podle mnohých je lepší jíst čerstvé jídlo, než do sebe „cpát pilulky“. Ale je tomu opravdu tak?

více

23.08.2016 - Detoxikace organismu vám může zachránit život

Detox neboli očistu organismu bychom si měli dopřávat alespoň jednou do roka. Tělo se tak zbaví toxinů a dalších nežádoucích látek a zlepší se trávení. Než se ovšem trápit půstem či klystýrem, zvolte snazší metodu!

více

04.08.2016 - Chybějící vitamíny a minerály

Unikátní komplex osmi důležitých vitamínů a šesti přírodních extraktů vám v jedné tabletce přírodního výživového doplňku Life Energy by Brandeis Clinic dodá pořádnou dávku energie a zbaví vás únavy.

více
12345... 14
Bohatý Čech, finanční gramotnost Doporučujeme přečíst
Léčebný kód
Léčebný kód

Zcela unikátní metoda, kterou lze využívat k odstranění problémů týkajících se vztahů a kariéry. Základní cvičení trvá pouhých šest minut.


všechny knížky
Zajímavé stánky sanatoriumchotoviny.cz

Sanatorium plastické a estetické chirurgie, prestižní soukromá klinika zajišťující zákroky plastické chirurgie a laserové dermatologie.

Aktuality Co čekáme od vztahu

12.02.2018 - Vášeň a stav zamilovanosti bohužel není na celý život. Stejně by vám to nestačilo. Aby se váš vztah rozvíjel a vydržel, je dobré si uvědomit, co vlastně jeden od druhého chceme.                     celý článek


všechny aktuality