Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Klub ženy ženám

Každý měsíc
porce inspirace a vzdělání.

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Pro zlepšení životního stylu se v roce 2017 zaměřím na: Zveřejněno 17.1.2017

Úpravu stravovacího režimu
(16753 hlasů)

 

Dodržování pitného režimu
(15182 hlasů)

 

Relaxaci a pohybovou aktivitu
(15013 hlasů)

 

Dostatečný a pravidelný spánek
(14920 hlasů)

 

Rady odborného poradce
(15167 hlasů)

 
12345... 14

Články


21.07.2017 - Ochrana před UV zářením

Chránit se před slunečním zářením je povinnost, bez ohledu na počasí. Zdaleka totiž nejde „jen“ o estetické záležitosti. Nedostatečná ochrana před ultrafialovým zářením může vyústit i v rakovinu kůže a dokonce její nejagresivnější formu, melanom. Jenže jak si vybrat ten nejlepší produkt?

více

10.11.2016 - Zázvor jako přírodní všelék

Zázvor je považován za přírodní všelék a přisuzuje se mu i schopnost odbourávat rakovinné buňky. Stojí za to jej vyzkoušet, i když někomu může být jeho užívání nepříjemné pro jeho výraznou chuť a silné aroma.

více

13.10.2016 - Mohou ochránit kůži doplňky stravy

Kůže je největší tělesný orgán , který je velmi zranitelný. Různé stavy pokožky mohou signalizovat jak vážný problém v organismu, tak třeba nedostatek některých vitamínů a látek důležitých pro správnou stavbu pokožky. Pojďme se seznámit alespoň s nejzákladnějšími stavy.

více

27.09.2016 - Také vás trápí bolesti kloubů

Pokud vás trápí bolesti kloubů při začátku pohybu nebo při zátěži, zaznamenáte otoky, omezení hybnosti, tuhnutí kloubů, praskání v kloubech, nebo to, že kloub ztrácí původní tvar pak se může jednat o nemoc chrupavek, které jsou okolo kloubů.

více

06.09.2016 - Důvody, proč užívat doplňky stravy

Dodržovat dennodenně zdravou stravu s vysokým obsahem živin je náročné jak na čas, tak na peněženku. A stále bohužel nemáte jistotu, že jste všechny důležité látky získali v dostatečné míře a kvalitě. Podle mnohých je lepší jíst čerstvé jídlo, než do sebe „cpát pilulky“. Ale je tomu opravdu tak?

více

23.08.2016 - Detoxikace organismu vám může zachránit život

Detox neboli očistu organismu bychom si měli dopřávat alespoň jednou do roka. Tělo se tak zbaví toxinů a dalších nežádoucích látek a zlepší se trávení. Než se ovšem trápit půstem či klystýrem, zvolte snazší metodu!

více

04.08.2016 - Chybějící vitamíny a minerály

Unikátní komplex osmi důležitých vitamínů a šesti přírodních extraktů vám v jedné tabletce přírodního výživového doplňku Life Energy by Brandeis Clinic dodá pořádnou dávku energie a zbaví vás únavy.

více

03.08.2016 - Potravinové doplňky

Potravinové doplňky nemohou v žádném případě nahrazovat zdravou stravu, nicméně mohou být užitečným nástrojem, jak do stravy potřebné živiny doplnit.

více

04.02.2016 - Bolest nepříjemná záležitost nebo rádce


Bolest má především obranný a varovný charakter. Chrání organizmus před zraněním a poškozením. Bez bolesti nevíte, že je něco v nepořádku a že s tím máte něco dělat.

více
12345... 14
Bohatý Čech, finanční gramotnost Doporučujeme přečíst
Dobře živeni
Dobře živeni

Kniha Dobře živeni se od svého prvního vydání v roce 2011 stala bestsellerem a studnicí inspirace každého moderního kuchaře, a to i těch líných.


všechny knížky
Zajímavé stánky tvujzivot.cz

Jaký je Váš smysl života? Co všechno si přejete dokázat, zažít a realizovat?

Aktuality Chutě prozradí, co skutečně cítíme

04.05.2017 - Nezřízené chutě, které nás pronásledují jsou projevem psychiky a nikoliv fyzických potřeb organismu. Odborníci dávno vědí, že jíme i z jiných příčin, než je prázdný žaludek. Emoční hlad neslouží k doplnění energie a k nasycení, ale ke změně nálady a pocitů. Chutě prozrazují, co se nám děje v duši.                                                  celý článek


všechny aktuality