Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Klub ženy ženám

Každý měsíc
porce inspirace a vzdělání.

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Pro zlepšení životního stylu se v roce 2017 zaměřím na: Zveřejněno 17.1.2017

Úpravu stravovacího režimu
(19867 hlasů)

 

Dodržování pitného režimu
(18100 hlasů)

 

Relaxaci a pohybovou aktivitu
(17862 hlasů)

 

Dostatečný a pravidelný spánek
(17742 hlasů)

 

Rady odborného poradce
(18116 hlasů)

 
12345... 14

Články


21.07.2017 - Ochrana před UV zářením

Chránit se před slunečním zářením je povinnost, bez ohledu na počasí. Zdaleka totiž nejde „jen“ o estetické záležitosti. Nedostatečná ochrana před ultrafialovým zářením může vyústit i v rakovinu kůže a dokonce její nejagresivnější formu, melanom. Jenže jak si vybrat ten nejlepší produkt?

více

10.11.2016 - Zázvor jako přírodní všelék

Zázvor je považován za přírodní všelék a přisuzuje se mu i schopnost odbourávat rakovinné buňky. Stojí za to jej vyzkoušet, i když někomu může být jeho užívání nepříjemné pro jeho výraznou chuť a silné aroma.

více

13.10.2016 - Mohou ochránit kůži doplňky stravy

Kůže je největší tělesný orgán , který je velmi zranitelný. Různé stavy pokožky mohou signalizovat jak vážný problém v organismu, tak třeba nedostatek některých vitamínů a látek důležitých pro správnou stavbu pokožky. Pojďme se seznámit alespoň s nejzákladnějšími stavy.

více

27.09.2016 - Také vás trápí bolesti kloubů

Pokud vás trápí bolesti kloubů při začátku pohybu nebo při zátěži, zaznamenáte otoky, omezení hybnosti, tuhnutí kloubů, praskání v kloubech, nebo to, že kloub ztrácí původní tvar pak se může jednat o nemoc chrupavek, které jsou okolo kloubů.

více

06.09.2016 - Důvody, proč užívat doplňky stravy

Dodržovat dennodenně zdravou stravu s vysokým obsahem živin je náročné jak na čas, tak na peněženku. A stále bohužel nemáte jistotu, že jste všechny důležité látky získali v dostatečné míře a kvalitě. Podle mnohých je lepší jíst čerstvé jídlo, než do sebe „cpát pilulky“. Ale je tomu opravdu tak?

více

23.08.2016 - Detoxikace organismu vám může zachránit život

Detox neboli očistu organismu bychom si měli dopřávat alespoň jednou do roka. Tělo se tak zbaví toxinů a dalších nežádoucích látek a zlepší se trávení. Než se ovšem trápit půstem či klystýrem, zvolte snazší metodu!

více

04.08.2016 - Chybějící vitamíny a minerály

Unikátní komplex osmi důležitých vitamínů a šesti přírodních extraktů vám v jedné tabletce přírodního výživového doplňku Life Energy by Brandeis Clinic dodá pořádnou dávku energie a zbaví vás únavy.

více

03.08.2016 - Potravinové doplňky

Potravinové doplňky nemohou v žádném případě nahrazovat zdravou stravu, nicméně mohou být užitečným nástrojem, jak do stravy potřebné živiny doplnit.

více

04.02.2016 - Bolest nepříjemná záležitost nebo rádce


Bolest má především obranný a varovný charakter. Chrání organizmus před zraněním a poškozením. Bez bolesti nevíte, že je něco v nepořádku a že s tím máte něco dělat.

více
12345... 14
Bohatý Čech, finanční gramotnost Doporučujeme přečíst
Výživa při zhoubných onemocněních
Výživa při zhoubných onemocněních

Tato kniha shrnuje ne úplně tradiční pohled na způsoby stravování v průběhu různých zhoubných onemocnění.


všechny knížky
Zajímavé stánky bybrandeisclinic.cz

Brandeis Clinic je jedna z nejprestižnějších klinik v Evropské Unii. Brandeis Clinic nabízí produkty a služby na velmi vysoké úrovni a už po staletí spojuje své jméno s vysokou kvalitou.

Aktuality Tři úlevné výdechy

21.11.2017 - Hluboký úlevný výdech je přirozenou součástí uvolnění. V tomto článku objevíte návod, jak může hluboký výdech proces uvolnění nastartovat a podpořit.                        celý článek


všechny aktuality