Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Combi protein

Protein
s enzimi a vlákninou

VELKÁ SLEVA

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Vlastní webovou stránku (1.2.18)

Již využívám
(6079 hlasů)

 

Uvažuji o pořízení
(4205 hlasů)

 

Nevím jak využít
(4184 hlasů)

 

Nechci používat
(4161 hlasů)

 

Doplňky stravy


Klasické lékařství předpokládá, že lidé, jejichž jídelníček je vyvážený dostávají doporučená množství jednotlivých nutričních dávek a nepotřebují svou stravu doplňovat. Přiměřená a pestrá strava by skutečně měla za běžných podmínek poskytovat veškeré nezbytné živiny pro normální vývoj a pro dobré zdraví v množstvích, která odpovídají množstvím stanoveným a doporučeným na základě obecně přijímaných vědeckých údajů.

Průzkumy však prokázaly, že tento ideální stav není dosahován pro všechny živiny ani u všech obyvatel.1. Proč doplňky stravy užívat

Současný životní styl zvyšuje potřebu svou stravu doplňovat o potřebné živiny. Spotřebitelé se proto mohou s ohledem na svůj životní styl rozhodnout pro zvýšení příjmu živin využitím doplňků stravy.

zobrazit celý článek

2. Na co dávat u doplňků stravy pozor

Kromě běžných požadavků na údaje uváděné na obalu potravin musí být na obalu doplňku stravy uvedena řada dalších údajů na které je dobré při nákupu dávat pozor.

zobrazit celý článek

3. Popis základních vitamínů a minerálních látek

V přehledu je uveden základní seznam látek potřebných pro správnou funkci organismu s uvedením jejich přírodního zdroje, vlivu na organismus a doporučené denní dávky.

zobrazit celý článek

Bohatý Čech, finanční gramotnost Doporučujeme přečíst
Domácí krabičková dieta
Domácí krabičková dieta

Autorka jednoduchým způsobem vysvětluje základní principy úspěšnosti krabičkové diety a předkládá výběr více než 250 výborných receptů.


všechny knížky
Zajímavé stánky www.goldim.cz

Unikátní a většinou „průkopnické“ potraviny a doplňky stravy nejvyšší kvality.

Aktuality Objevte životodárnou sílu zeleného ječmene

18.04.2018 - Zelený ječmen má historii starou skoro jako lidstvo samo. V dávných dobách se podával jako prostředek k zocelení, urychlení hojení a k obnově fyzických sil. V současné "přetechnizované" době dochází k znovuobjevení účinků zeleného ječmene. Ideální je zelený ječmen pěstovaný v bio kvalitě.                       celý článek


všechny aktuality