Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Combi protein

Protein
s enzimi a vlákninou

VELKÁ SLEVA

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Jakou prezentaci preferujete (4.5.18)

vlastní webová stránka
(3015 hlasů)

 

záznam v katalogu
(2541 hlasů)

 

odborné články
(2538 hlasů)

 

reklamní sdělení
(2581 hlasů)

 

rozesílání emailů
(2528 hlasů)

 

osobní jednání
(2517 hlasů)

 

Námi doporučené knihy, CD, DVD

Na každou objednávku knih můžete získat DOPRAVU ZDARMA

V objednávce napište: Zdravý Čech.

7 návyků skutečně efektivních lidí

Dnes již klasická kniha, která je považována za jednu z nejvlivnějších knih několika posledních desetiletí.

koupit
Body book

Kniha je rádce, s jehož pomocí můžete prožít dlouhý, šťastný a hlavně zdravý život. Cameron Diaz vysvětluje jak docílit toho, aby se člověk cítil co nejlépe.

koupit
Čtyřhodinové tělo

Kniha Čtyřhodinové tělo od Tima Ferrisse je takový obsáhlý návod na používání vlastního těla. Zábavná a svým způsobem převratná kniha.

koupit
Doba jedová

Čtenářům se nabízí zcela ojedinělá příručka pro každodenní orientaci v tom, jak se bránit před mnoha zdravotními riziky a rádoby vědecky podloženými radami.

koupit
Dobře živeni

Kniha Dobře živeni se od svého prvního vydání v roce 2011 stala bestsellerem a studnicí inspirace každého moderního kuchaře, a to i těch líných.

koupit
Domácí krabičková dieta

Autorka jednoduchým způsobem vysvětluje základní principy úspěšnosti krabičkové diety a předkládá výběr více než 250 výborných receptů.

koupit
Hanka Zemanová - Bio adresář

Praktický průvodce nakupováním. Obsahuje obecná pravidla, jak umět rozpoznat potraviny vysoké kvality a odpovědi na mnohá kontroverzní témata.

koupit
Jídlo jako životní styl

V této knize najdete odpovědi na 100 nejběžnějších otázek, které se týkají hubnutí a recepty na 100 zdravých jídel. I svíčkovou lze uvařit zdravě.

koupit
Konec prokrastinace

Jak přestat odkládat a začít žít naplno. Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete?

koupit
Kupme si zdraví

Naše zdraví je ovlivňováno pouze několika málo faktory. Nemáme-li v pořádku způsob myšlení, vyvstává otázka, zda si za vydělané peníze můžeme skutečně vlastní zdraví koupit.

koupit
Léčebný kód

Zcela unikátní metoda, kterou lze využívat k odstranění problémů týkajících se vztahů a kariéry. Základní cvičení trvá pouhých šest minut.

koupit
Mámo, táto, nezabíjejte mě!

Naučte své děti správně se stravovat.

koupit
Moučný mozek

Kniha poskytuje čtenáři praktické návody, jak krok za krokem přejít na nový způsob života a stravování. Sacharidy škodí našemu mentálnímu zdraví!

koupit
Mým marodům

Knižní výběr z článků a úvah MUDr. Jana Hnízdila lze vřele doporučit všem, kteří si považují zdraví a jsou ochotni pro ně něco udělat.

koupit
Naservírujte si vítězství

Jak se tenista Novak Djokovič, kterého trápily různé bolístky a problémy s dýcháním, stal světovou jedničkou? Odpověď je překvapující: změnil svou stravu.

koupit
Nevíte co jíte

Čekejte explozi nečekaných informací směrem k vašemu rozumu. Podívejte se na zoubek tomu, co vkládáte do svých úst.

koupit
Ovládejte svůj metabolismus

Naše kultura stravování nám narušila metabolismus. Jak být zdravý a zůstat štíhlý. Jde o tom vycvičit hormony, aby spalovaly - a ne ukládaly - tuk.

koupit
Pravidlo 80/20 v prodeji a marketingu

V knize se dozvíte, jak železné Pravidlo 80/20 aplikovat ve světě obchodu a marketingu. Pokud se vám podaří tento přírodní zákon pochopit, můžete výnosy svého podnikání zvýšit o několik řádů....

koupit
Prima Blueprint

Kniha je vzrušujícím průvodcem na cestě k nenásilné a trvalé proměně životních postojů. Pomůže i vám. Začnete ještě dnes?

koupit
Půst cesta k dokonalosti

Půst není jenom jedna z mnoha detoxikačních metod. Půstem můžeme vyléčit prakticky jakoukoli chorobu i přeprogramovat svoji mysl.

koupit
Svět přírodních antibiotik

Najdete zde přehled léčebných indikací s odkazy na jednotlivé rostliny, pomocí nichž lze nemoc léčit. Návody od nejjednodušších nálevů až po tinktury a výtažky.

koupit
Tělo jako posilovna

Program, s nímž se dostanete do skvělé formy. Cvičení, která nevyžaduje nic jiného než váhu vašeho vlastního těla, aby vám pomohlo vypadat líp než kdy předtím.

koupit
Tělo jako posilovna pro ženy

Základní program vytvořený pro ženy, aby se dostaly rychle do formy, v domácím prostředí. Vybavení, které potřebujete je zadarmo a stále k dispozici: vaše vlastní tělo.

koupit
Udělejte radikální řez

Kniha vám umožní poznat váš tělesný typ a to, jak funguje váš metabolismus a sestavit váš stravovací plán tak, aby odpovídal vašim potřebám.

koupit
Výživa při zhoubných onemocněních

Tato kniha shrnuje ne úplně tradiční pohled na způsoby stravování v průběhu různých zhoubných onemocnění.

koupit
Z hubeňoura tlouštíkem a naopak

Drew Manning je fitness závislákem a současně oddaným trenérem svých klientů, ale potřeboval porozumět tomu, jaké je být v kůži tlustých!

koupit
Zdravý životní styl a jídelníček

Zajímá vás, jaký životní styl a jídelníček přispívá k dlouhému a aktivnímu životu? Chcete se udržet v dobré kondici i v pokročilejším věku? Dozvíte se, jak na to!

koupit
Život bez pšenice

Kniha nabízí velmi poučný pohled na důvěrně známou potravinu a poskytuje návod, jak se uzdravit a nadobro se zbavit přebytečných kil.

koupit
Životní přání na PC

Na počitači,v příjemném programovém prostředí, můžete s tímto programen evidovat svá životní přání, cesty k jejich realizaci i sledovat plnění. SLEVA 5%

koupit