Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Kurzy Poradce pro výživu

On- line

Lektor kurzu
Martin Jelínek


5.3. 2018
AKCE

Kurz na splátky

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Vlastní webovou stránku (1.2.18)

Již využívám
(1204 hlasů)

 

Uvažuji o pořízení
(1144 hlasů)

 

Nevím jak využít
(1151 hlasů)

 

Nechci používat
(1157 hlasů)

 

Chudoba a nedostatek finančních prostředků


Nedostatek finančních prostředků je dalším nesporným faktorem, který působí na náš zdravý životní styl negativně.

Omezuje možnost konzumace zdravotně nezávadné stravy a pití, znemožňuje zlepšit hygienické podmínky, omezuje možnosti lékařské péče a brání užívání ekologicky šetrnějších prostředků nutných pro běžný život.

Jde o jakýsi bludný kruh, kde chudoba způsobuje řadu omezení, což má negativní vliv na náš životní styl a ekonomický rozvoj.

Naše snahy o vystoupení z tohoto bludného kruhu často zaměřujeme na zlepšení naší finanční situace a přitom zapomínáme na naše zdraví. Přitom patřičná pozornost a podpora našemu zdraví umožní zvýšení naší pracovní výkonnosti a tak prospěje našemu ekonomickému růstu a ten zpětně otevře možnosti zlepšení našeho zdravého životního stylu.

 

Závěrem.

Zdravý životní styl nevyřeší všechny naše problémy.

Může nám však pomoci předejít nemocem a zlepšit prognózu vašeho dalšího života.

 

Uvedené, převážně obecné, poznatky se nemají stát návodem, jak si „hrát na lékaře“, ale mají nás vést k uvědomění si vlastní zodpovědnosti za své zdraví.

Mnohé naše nemoci způsobily nezdravé návyky a špatný životní styl. Jejich odstraněním a návratem ke zdravotně prospěšným principům se může stát náš život více radostným.

Neodkládejme rozhodování o zdravém životním stylu až na chvíle kdy budeme nemocní a odkázáni na péči lékařů, nebo našich blízkých.

Udělejme správné rozhodnutí již nyní a začněme alespoň po malých krůčcích pro svůj zdravý životní cíl něco dělat. Vzhledem k tomu, že zdravý životní styl je současnou prioritou řady lidí budeme ji věnovat i nadále pozprnost.

Jde o náš radostný a spokojený život.Bohatý Čech, finanční gramotnost Doporučujeme přečíst
Tělo jako posilovna
Tělo jako posilovna

Program, s nímž se dostanete do skvělé formy. Cvičení, která nevyžaduje nic jiného než váhu vašeho vlastního těla, aby vám pomohlo vypadat líp než kdy předtím.


všechny knížky
Zajímavé stánky bybrandeisclinic.cz

Brandeis Clinic je jedna z nejprestižnějších klinik v Evropské Unii. Brandeis Clinic nabízí produkty a služby na velmi vysoké úrovni a už po staletí spojuje své jméno s vysokou kvalitou.

Aktuality Co čekáme od vztahu

12.02.2018 - Vášeň a stav zamilovanosti bohužel není na celý život. Stejně by vám to nestačilo. Aby se váš vztah rozvíjel a vydržel, je dobré si uvědomit, co vlastně jeden od druhého chceme.                     celý článek


všechny aktuality