Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Kurzy Poradce pro výživu

On- line

Lektor kurzu
Martin Jelínek


5.3. 2018
AKCE

Kurz na splátky

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Vlastní webovou stránku (1.2.18)

Již využívám
(1204 hlasů)

 

Uvažuji o pořízení
(1144 hlasů)

 

Nevím jak využít
(1151 hlasů)

 

Nechci používat
(1157 hlasů)

 

Způsob stravování a pitný režim


O vlivu stravování existuje celá řada informací.

Při jejich aplikaci je třeba si uvědomit, že každou "zaručenou" informaci na toto téma je třeba přizpůsobit individualitě každého člověka a k tomu je dobré využít služeb výživových poradců.

Obecně je dobré mít na paměti že strava současného člověka se významně liší od stravy našich předků. Jídelníček našich předků se sestával převážně z celozrnných obilovin, sezónní zeleniny a ovoce, luštěnin, semen, ořechů, příležitostně masa a hlavním nápojem byla voda. Naše tělo je tedy díky přirozenému vývoji na takový druh stravy optimálně přizpůsobeno.

Každý z nás by se měl snažit si upravit jídelníček tak, aby se co nejvíce podobal přirozené stravě našich předků.

Potraviny, jak je zakoupíme v obchodě, již často nemají mnoho společného s původní potravinou, jak se nachází v přírodě. Jsou různě upravovány, odstřeďovány, barveny, aromatizovány, ochucovány, konzervovány, mraženy, nebo jinak nepřirozeně upravovány a obsahují stopy látek, které se do nich dostávají ze znečištěného životního prostředí.

Takové potraviny, byť hygienicky nezávadné, mohou lidskému organismu prospívat jen velice omezeně a jejich účinky je dobré upravit užíváním vhodných doplňků stravy.

Důležitou součástí správného stravování je také pitný režim.

Nejlepším nápojem pro každodenní použití je voda a to voda, která je získávána z přírodních pramenů. Hygienicky nezávadná je i voda přímo z vodovodního kohoutku, jedná se však většinou o čištěnou a chemicky upravenou říční a povrchovou vodu a ne vodu pramenitou.Bohatý Čech, finanční gramotnost Doporučujeme přečíst
Pravidlo 80/20 v prodeji a marketingu
Pravidlo 80/20 v prodeji a marketingu

V knize se dozvíte, jak železné Pravidlo 80/20 aplikovat ve světě obchodu a marketingu. Pokud se vám podaří tento přírodní zákon pochopit, můžete výnosy svého podnikání zvýšit o několik řádů....


všechny knížky
Zajímavé stánky bybrandeisclinic.cz

Brandeis Clinic je jedna z nejprestižnějších klinik v Evropské Unii. Brandeis Clinic nabízí produkty a služby na velmi vysoké úrovni a už po staletí spojuje své jméno s vysokou kvalitou.

Aktuality Co čekáme od vztahu

12.02.2018 - Vášeň a stav zamilovanosti bohužel není na celý život. Stejně by vám to nestačilo. Aby se váš vztah rozvíjel a vydržel, je dobré si uvědomit, co vlastně jeden od druhého chceme.                     celý článek


všechny aktuality