Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Klub ženy ženám

Každý měsíc
porce inspirace a vzdělání.

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Pro zlepšení životního stylu se v roce 2017 zaměřím na: Zveřejněno 17.1.2017

Úpravu stravovacího režimu
(19867 hlasů)

 

Dodržování pitného režimu
(18100 hlasů)

 

Relaxaci a pohybovou aktivitu
(17862 hlasů)

 

Dostatečný a pravidelný spánek
(17742 hlasů)

 

Rady odborného poradce
(18116 hlasů)

 

Prostředí ve kterém žijeme


Čisté životní prostředí je základem lidského zdraví a dobrých životních podmínek.

Nejznámější dopady, které působí na náš zdravý životní styl souvisejí se znečištěním vnějšího ovzduší, nekvalitní vodou a nedostatečnou hygienou. Méně už se ví o zdravotních důsledcích nebezpečných chemických látek a působení hluku.

Hlavními hrozbami pro lidské zdraví vyplývajícími ze znečištěného ovzduší jsou jemné částice a přízemní ozon.

Další hrozbu na kterou upozorňují zdravotničtí odborníci je vysoká hladina hluku, která narušuje spánek a vede k dalším nepříznivým účinkům na zdraví.

Mnohem méně se hovoří o nepříznivých zdravotních důsledcích chemických látek v potravinách, vodě a používaných materiálech. Rostoucí obavy vzbuzují účinky expozice i nízkých koncentrací těchto chemikálií, které nás ovlivňují v průběhu celého života, a zvláště během raného dětství a těhotenství.

Jako poslední vliv životního prostředí na zdraví lze uvést různá přírodní nebezpečí, jako jsou bouře, povodně, požáry, sesuvy půdy, sucha, změna klimatu, ubývání stratosférického ozonu, ztráta biologické rozmanitosti a znehodnocování půdy, ale i umělé léčivé přípravky a některá infekční onemocnění.

Tyto nepříznivé dopady jsou způsobovány především lidskou činností a často zhoršovány nedbalostí a bezohledností lidí, kteří dávají přednost vytváření zisků a bohatství bez ohledu na stav životního prostředí.Bohatý Čech, finanční gramotnost Doporučujeme přečíst
Životní přání na PC
Životní přání na PC

Na počitači,v příjemném programovém prostředí, můžete s tímto programen evidovat svá životní přání, cesty k jejich realizaci i sledovat plnění. SLEVA 5%


všechny knížky
Zajímavé stánky spektrumterapie.cz

Analýza zdravotních problémů neinvazivní metodou s využitím certifikovaných elektronických zařízení a poznatků kvantové medicíny.

Aktuality Tři úlevné výdechy

21.11.2017 - Hluboký úlevný výdech je přirozenou součástí uvolnění. V tomto článku objevíte návod, jak může hluboký výdech proces uvolnění nastartovat a podpořit.                        celý článek


všechny aktuality