Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace
Doporučujeme Kurzy Poradce pro výživu

On- line

Lektor kurzu
Martin Jelínek


6.8.2018
AKCE
možnost splátek

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Jakou prezentaci preferujete (4.5.18)

vlastní webová stránka
(3015 hlasů)

 

záznam v katalogu
(2541 hlasů)

 

odborné články
(2538 hlasů)

 

reklamní sdělení
(2581 hlasů)

 

rozesílání emailů
(2528 hlasů)

 

osobní jednání
(2517 hlasů)

 

Prostředí ve kterém žijeme


Čisté životní prostředí je základem lidského zdraví a dobrých životních podmínek.

Nejznámější dopady, které působí na náš zdravý životní styl souvisejí se znečištěním vnějšího ovzduší, nekvalitní vodou a nedostatečnou hygienou. Méně už se ví o zdravotních důsledcích nebezpečných chemických látek a působení hluku.

Hlavními hrozbami pro lidské zdraví vyplývajícími ze znečištěného ovzduší jsou jemné částice a přízemní ozon.

Další hrozbu na kterou upozorňují zdravotničtí odborníci je vysoká hladina hluku, která narušuje spánek a vede k dalším nepříznivým účinkům na zdraví.

Mnohem méně se hovoří o nepříznivých zdravotních důsledcích chemických látek v potravinách, vodě a používaných materiálech. Rostoucí obavy vzbuzují účinky expozice i nízkých koncentrací těchto chemikálií, které nás ovlivňují v průběhu celého života, a zvláště během raného dětství a těhotenství.

Jako poslední vliv životního prostředí na zdraví lze uvést různá přírodní nebezpečí, jako jsou bouře, povodně, požáry, sesuvy půdy, sucha, změna klimatu, ubývání stratosférického ozonu, ztráta biologické rozmanitosti a znehodnocování půdy, ale i umělé léčivé přípravky a některá infekční onemocnění.

Tyto nepříznivé dopady jsou způsobovány především lidskou činností a často zhoršovány nedbalostí a bezohledností lidí, kteří dávají přednost vytváření zisků a bohatství bez ohledu na stav životního prostředí.Bohatý Čech, finanční gramotnost Doporučujeme přečíst
Udělejte radikální řez
Udělejte radikální řez

Kniha vám umožní poznat váš tělesný typ a to, jak funguje váš metabolismus a sestavit váš stravovací plán tak, aby odpovídal vašim potřebám.


všechny knížky
Zajímavé stánky nutricoach.cz

Na této stránce najdete návody na úpravu svého jídelníčku i fyzické aktivity.

Aktuality Aby vztah vydržel

11.07.2018 - Chcete žít ve spokojeném svazku dlouhá léta? Pak o svou lásku musíte pečovat, protože nic není zadarmo. Myslet si, že bude mezi vámi a vaším partnerem všechno super a dokonalé bez společného přičinění, je naivní.                       celý článek


všechny aktuality